Naprawa pomp wodnych

Pompy wodne

Są to urządzenia pozwalające na sprawne wypompowanie wody ze zbiorników oraz jej wpompowanie. Działają w wodzie czystej, ale i również zanieczyszczonej. Gwarantują niesamowitą wygodę użytkowania. Wszystko z czasem potrzebuje odnowienia, ale nikt nie powiedział, że to, co dobre zawsze się kończy. Jeżeli zależy Ci na remoncie lub usprawnieniu pracy Twojej wysłużonej pompy wodnej, wystarczy że oddasz ją pod oko naszych specjalistów. Zajmiemy się nią szybko i dokładnie, a Ty dalej będziesz mógł cieszyć się wygodą bez inwestowania w zupełnie nową pompę. Poznań, jak i całe województwo wielkopolskie, to obszar naszych działań.

naprawa pomp wodnych

Pompy próżniowe

Jest to rodzaj pomp zaliczany do grup elektrycznych generatorów podciśnienia. Cechują je wysokie wartości wytwarzanego podciśnienia. Wśród pomp próżniowych wyróżniamy pompy olejowe, pompy suche oraz pompy z pierścieniem wodnym. Każdy typ wymaga przy naprawie doświadczenia i wiedzy, którą posiada nasz zespół. Potrafimy się z nimi obchodzić profesjonalnie, bez ryzyka uszkodzenia. Przyjmujemy do remontu pompy do 3 ton.

  • Pompy głębinowePobieranie wody z ujęć głębinowych
  • Pompy obiegoweEfektywna instalacja i oszczędność
  • Pompy zatapialneWygoda oraz łatwość użytkowania
  • Pompy ściekoweWyposażone w wirnik z nożem tnącym
  • Pompy monoblokoweZ jednym, zwartym blokiem urządzenia
  • Pompy łopatkowe bezolejoweFunkcjonalność i hermetyczna szczelność
  • Pompy basenoweSzybkość przy czyszczeniu zbiornika
  • Pompy vacumMontowana we wszystkich silnikach wysokoprężnych

Kompleksowy remont pomp wodnych i próżniowych do 3 ton

Silkon Service to firma oferująca serwis pomp wodnych i próżniowych. Naprawy, regeneracje czy przywrócenie wydajności - to możemy zrobić dla Twojej pompy hydroforowej. Kompleksowo zajmujemy się urządzeniami do 3 ton i przywracamy im witalność. Chcesz wiedzieć, jakie typy pomp wodnych i próżniowych to nasza specjalność? Zadzwoń i dowiedz się, czy Twój model podlega u nas naprawie.

Już teraz możemy powiedzieć Ci, że na pewno działamy na pompach głębinowych, monoblokowych, obiegowych i zatapialnych. Pompy ściekowe, łopatkowe bezolejowe, basenowe oraz vacum także nie są nam straszne. Jeżeli chcesz wyremontować pompę w jednym z wymienionych typów - nie zwlekaj. To właśnie nas szukałeś!

Naprawa pomp głębinowych i hydroforowych

Nikt nie zna się tak na naprawie pomp głębinowych i hydroforowych jak zespół Silkon Service. Wykonujemy nie tylko ich regenerację, ale i możemy pochwalić się kompletną wiedzą, służącą do ich naprawy. Od lat działamy na urządzeniach tego typu, a więc znamy je od podszewki. Nie ma takiego modelu, którego nie potrafilibyśmy naprawić. Jeżeli odmawiamy usługi, to tylko w przypadku, gdy nie da się już wskrzesić życia danej pompie. Jeżeli Twoja pompa głębinowa lub hydroforowa nie jest w najlepszej formie, odezwij się do naszego serwisu pomp, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby po naprawie działała bez zarzutu. Twoje urządzenie zaczyna się psuć? Nie czekaj, aż jego stan się pogorszy. Twoja szybka reakcja może zapobiec poważniejszym usterkom.

Inne usługi

Przekładnie zębate

Remonty przekładni zębatych to nasza działka. Szukasz szybkiej i dokładnej konserwacji? Napisz do nas!

Zobacz

Silniki elektryczne

Przezwajanie, naprawa i regeneracja silników elektrycznych nie jest nam obca. Dowiedz się więcej o tej usłudze.

Zobacz

Wentylatory przemysłowe

Serwisujemy i naprawiamy wentylatory przemysłowe wszystkich typów. Sprawdź ofertę.

Zobacz

Potrzebujesz szybkiej naprawy lub serwisu maszyn elektrycznych?