Przezwajanie silników elektrycznych

Dlaczego Silkon Service?

Naprawa i nowe wały silników

Przeprowadzamy regenerację wałów silnika oraz tarcz łożyskowych. Oferujemy również wykonywanie zupełnie nowych wałów, idealnie dopasowanych do każdego typu silnika elektrycznego.

Naprawa silników produkcji krajowej i zagranicznej

Nie ograniczamy swoich możliwości do produkcji krajowej. Podejmujemy się napraw silników znanych marek jak: SIMENS, ABB, DEMAG,VEM,SEW, TAMEL,INDUCTA,CELMA,BESEL, NERI MOTORI, LEROY-SOMER oraz WURGES,ZIEHL-ABEG. Naprawiamy silniki zarówno produkowane w Polsce, jak i wykonane przez zagranicznych producentów.

Transport

Naszym klientom oferujemy również usługi transportu silników elektrycznych, które podlegają naprawie. Nie musisz martwić się o dostarczenie swoich zepsutych maszyn. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Dokładność wykonania usług związanych z silnikami elektrycznymi, ich przewijaniem oraz naprawami ma istotne znaczenie dla dalszego działania maszyny. Chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione, jak należy, a silnik nie zostanie przypadkowo zniszczony? Powierz jego regenerację sprawdzonej i znanej firmie na rynku - Silkon Service.

Kontakt z nami

Inne usługi

Pompy wodne

Potrzebujesz remontu pomp wodnych lub próżniowych? Zajmiemy się tym dla Ciebie.
Zobacz

Przekładnie zębate

Remonty przekładni zębatych to nasza działka. Szukasz szybkiej i dokładnej konserwacji? Napisz do nas!
Zobacz

Wentylatory przemysłowe

Serwisujemy i naprawiamy wentylatory przemysłowe wszystkich typów. Sprawdź ofertę.
Zobacz

Potrzebujesz szybkiej naprawy lub serwisu maszyn elektrycznych?